O nás - Fresh Krabičky

Jsme zdravé celodenní stravování. Chceme, aby Vám jídla chutnala jako z restaurace, ale na zdravý způsob přípravy a ze zdravých surovin.

Jídelní menu je sestavené výživovým poradcem s cílem na nutriční vyváženost (vyšší obsah bílkovin, komplexní sacharidy, zdravé tuky a dostatek vlákniny).

Peter Šteflovič

Filip Šteflovič

Majitel a jednatel firmy

Jmenuji se Filip Šteflovič, jsem majitelem/ jednatelem společnosti SF7 Fresh Krabičky s.r.o.

Celý svůj život se věnuji sportu. Ve fitness odvětví působím více než 10 let. Za tuto dobu jsem se stal profesionální závodníkem. Zároveň jsem trenérem, výživovým poradcem a milovníkem gastronomie.

Celá ta léta jsem se postupně začal více a více zajímat o gastronomii a vaření, zejména pokud jde o zdravá jídla. Toto se stalo nejen mým koníčkem, ale i cestou, jak dosáhnout ještě lepších výsledků. Moje vášeň pro vaření byla tak silná, že jsem začal připravovat pokrmy i pro své klienty.

Byl to právě tento krok, který byl základem pro vznik mé firmy FM Krabičky, dnes známé jako SF7 Fresh Krabičky. Naše cesta začala ve Vyškově na Moravě, kde jsme nedávno otevřeli novou kuchyň.

Martin Plhal

Martin Plhal

Manažer firmy

Jmenuji se Martin a ve společnosti Fresh krabičky působím již druhý rok. Začínal jsem jako řidič dodávky a postupně jsem se dopracoval na pozici provozního manažera. Přestože nyní zastávám vyšší post, stále se rád vracím k rozvozu, kde mám možnost navázat kontakt s novými i našimi dlouhodobými zákazníky. Sport je mou celoživotní vášní a s ním úzce souvisí i zdravá strava, což mě přivedlo právě do Fresh krabiček. Neustále hledám nové způsoby, jak vylepšit zákaznický zážitek a jak z naší společnosti udělat ještě lepší místo pro nákup zdravých potravin.

Lucie Hýzlová

Lucie Hýzlová

Jmenuji se Lucie a jsem součástí týmu Fresh Krabičky. Vždy jsem měla fascinaci pro vše, co se týče zdravého stravování a právě to mě přivedlo k této pozici. Jde o práci, která je nejen nesmírně zajímavá, ale také mě nesmírně baví.

Vlastimil Hýzl

Vlastimil Hýzl

Jmenuji se Vlastimil a jsem součástí týmu Fresh Krabiček. Už od dětství mám blízko k vaření a kuchyni jako takové. Dále mám velmi rád fitness a pečuji o svůj fyzický stav. Tyto dvě vášně mi vydržely až do dnešních dnů, a tak jsem se rozhodl je spojit. To byl hlavní důvod, proč jsem se stal členem týmu Fresh Krabiček, s kterým sdílíme tentýž cíl.

Fresh programy

Redukce hmotnosti | Fresh Krabičky

Redukce hmotnosti

Dostanete vyváženou stravu u které nebudete hladovět a zároveň Vám pomůže k vysněné postavě.

(6 000 - 8 000 KJ)

Objednat
Udržení hmotnosti | Fresh Krabičky

Udržení hmotnosti

Pokud jste spokojeni se svojí postavou, ale rádi byste se cítili lépe a měli více energie, program na udržení formy je pro Vás přímo ideální.

(8 000 - 10 000 KJ)

Objednat
Nabráni hmotnosti | Fresh Krabičky

Nabrání hmotnosti

Pomůžeme Vám sestavit stravu tak, aby jste nabírali kvalitní svalovou hmotu co nejefektivněji a tělo dostávalo všechny potřebné živiny.

(10 000 - 12 000 KJ)

Objednat

Naši partneri

MR Digital Studio | Fresh Krabičky
Chevron Nutrition | Fresh Krabičky
Extrudo | Fresh Krabičky
Lussk koření | Fresh Krabičky
Svět tašek | Fresh Krabičky
Pepperfield | Fresh Krabičky