Aktuální informace pro naše věrné a stávající zákazníky (viz níže)

Aktuální informace pro naše věrné a stávající zákazníky (viz níže)

Fresh Krabičky mají aktuálně celozávodní volno z důvodu stěhování naší kuchyně do nových prostor. Po pěti letech se přesouváme z Vyškova do Brna, konkrétně do obchodního centra Futurum. Naši novou pobočku budete moci navštívit, pozdravit nás, dát si jídlo na místě nebo se jen tak podívat. Jsou to pro nás velké kroky, kterými chceme zkvalitnit naše služby a rozšířit možnosti, které nabízíme.

Práce na kuchyni probíhají s nejvyšším nasazením a plánujeme zahájit vaření za přibližně dva týdny. Vaše objednávky budou následně pokračovat, přičemž je prodloužíme o dny, kdy bylo vaření pozastaveno. Navíc jsme pro vás připravili bonus ve formě tří dnů zdarma.

Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

Brzy se na Vás těšíme,
Vaše Fresh Krabičky

Vážení zákazníci Fresh Krabiček,

rádi bychom vás informovali o připravovaném zahájení vaření v naší nové pobočce v obchodním centru Futurum. Závěrečné stavební práce se bohužel mohou provádět pouze po zavírací době centra, což vede k menšímu zpoždění. Řemeslníci jsou navíc časově omezeni a ne každý může pracovat ve večerních hodinách.

Očekáváme, že bychom mohli začít vařit v úterý nebo ve středu, a v ten samý den by proběhl i první závoz. Jako omluvu a poděkování za trpělivost jsme pro vás připravili třídenní bonus v podobě krabiček zdarma.

Těšíme se na vás a věříme, že s námi i nadále budete pokračovat v cestě za lepší formou na léto.

S pozdravem,
Filip Šteflovič Fresh Krabičky

 

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.
Vizualizace stravování Freshfitpeople, které bude otevřeno v červenci tohoto roku.