Strava dělá až 70% úspěchu!

Strava dělá až 70% úspěchu!

Strava a Energetický Výdej

 

Jednou z hlavních rolí stravy při hubnutí je určení množství energie, které tělo získává. Bez ohledu na to, jak moc cvičíte, pokud konzumujete více kalorií, než vaše tělo spálí, hubnutí nebude možné. Je důležité najít rovnováhu mezi kaloriemi, které konzumujete, a kaloriemi, které spalujete, což znamená, že musíte pečlivě sledovat, co a kolik jíte.


Strava a Živiny

Strava také určuje, jaké živiny dostáváte. Bílkoviny, tuky a sacharidy, známé jako makroživiny, jsou nezbytné pro správnou funkci těla a pro zdravý metabolismus. Zdravá, vyvážená strava by měla poskytnout správné množství těchto živin.

Bílkoviny například pomáhají budovat a udržovat svalovou hmotu, což je důležité pro podporu zdravého metabolismu a spalování kalorií. Tuky jsou zásadní pro absorpci vitaminů a pro správnou funkci nervového systému. Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie pro tělo.

Jak Zlepšit Stravovací Návyky?

Zlepšení stravovacích návyků může být výzvou, ale existuje několik kroků, které můžete podniknout. První krok je získat představu o tom, co a kolik jíte. To můžete udělat například pomocí stravovacího deníku nebo aplikace pro sledování stravy.

Dalším krokem je zaměřit se na konzumaci celých, nezpracovaných potravin, jako jsou ovoce, zelenina, celozrnné produkty, luštěniny, lean maso a mléčné výrobky. Tyto potraviny jsou bohaté na živiny a obvykle obsahují méně kalorií než zpracované potraviny.

Také je důležité jíst pravidelně a nevynechávat jídla. Pokud budete jíst pravidelně, budete mít větší kontrolu nad hladem a jídelními choutkami.
Strava hraje klíčovou roli v procesu hubnutí a může představovat až 70% úspěchu při ztrátě hmotnosti. Klíčem k úspěšnému hubnutí je najít rovnováhu mezi kaloriemi, které konzumujete, a kaloriemi, které spalujete, a také se ujistit, že dostáváte všechny potřebné živiny. Vždy je dobré konzultovat změny ve stravovacích návycích s odborníkem na výživu nebo lékařem.

 

 

Pokud budete chtít, vyzkoušejte --> TÝDENNÍ PROGRAM, při zadání slevového kuponu FRESH20 ušetříte 20 % z ceny. POZOR platnost kodu je omezena a prvních 20 zákazníků. Těšíme se na Vás u nás v krabičovém programu.

 

FILIP ŠTEFLOVIČ
Zakladatel projektu
FRESH KRABIČKY

Objednávky ZDE